Kontakt
Tel.: 353 815 396
mob.: +420 720 222 722

info@ls-techniq.cz

Anketa
Otázka
Hledáte dobrý servis na:

Frekvenční měniče (3226)
Napájecí zdroje (3260)
Ovládací panely, Touch panely (3080)
PLC (3075)
Motory, servomotory (3083)
Výkonové moduly pro řízení osy (3062)
Vstupní, výstupní, řídící karty (2991)
Proporcionální ventily (3061)

výhody pro zákazníka

  •  Rychlé řešení Vašich problémů
  •   Potřeby zákazníků mají u nás nejvyšší prioritu.
  •  Velkou a nespornou výhodou jsou hlavně ceny našich oprav. Cena opravy je nižší než 50% z ceny nového nebo podobného typu.  Je to pro Vás zákazníky jen orientační měřítko. Konečná cena opravy se tvoří až po řádné diagnostice, která je zpracována zdarma.
  • Naše opravy provádíme výhradně jen součástkovou metodou, proto můžeme říci, že je nám vcelku jedno od jakého výrobce je zařízení (díl, komponent) k opravě.
  •   Opravujeme díly, komponenty, které jsou staršího data a již nemají na trhu adekvátní náhradu bez nutnosti předělání nebo repliky tag heuer částečného přepracování celého řídícího systému.
  •   Opravujeme díly, komponenty, které autorizovaný servis (výrobce) nechce již podporovat či servisovat. 
  •   Jedním slovem jsme schopni z diagnostikovat jakýkoliv díl, který v sobě obsahuje elektroniku a znovu zdůrazňujeme, že diagnostiku pro  Vás zajišťujeme zdarma!!!!V případě, že Vás naše služby zaujaly bez váhání nás , KTERÁ PROVÁDÍ SERVIS AUTOMATIZACE" target="" href="/kontakt.html">kontaktujte nebo nám zašlete dotaz.

Jsme připraveni Vám pomoci.

 

Aktuality
VÝROBA KABELŮPro našeho významného zákazníka jsme rozšířili nabídku služeb o výrobu kabelů pro frekvenční měniče a motory. Nabízíme tímto všem zákazníkům výrobu kabelů dle zadání nebo vzoru.
...
Vlastníte výrobní linku? CNC stroj, nebo máte provoz řízený automatizací? Zjistěte si vaše možnosti u nás. Pracujeme rychle a precizně, přesvědčte se!

automatizace linky


simatek
SERVISNÍ VÝJEZD

 Servisní výjezd u zákazníka - oprava ovládacího panelu GEFRAN ELETTRONICA typ DFI